Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i gitata sprawa jasna kułka są OK Maniek!!! Nie ściemniaj ;p ale ważne że przekreślone... ... ups przepraszam PODKREŚLONE ;p;p;p xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal czekamy na opdowiedzi... chyba ze ktoś już ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez dzwonilam do OKE i odpowiedzi wzięte w kółko będą brane pod uwage:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, jestem pewny! Bo poświęciłem na nią wiele czasu i nie wychodziłem wieczorkami z przyjaciółmi do baru, czy na fajka, więc teraz mam powody do zadowolenia... a że koleżanko wolałaś, mówić "Boże, ja nie zdam", ja wolałem sie pouczyć, to już nie moja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie gra sie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
tak, jestem pewny! Bo poświęciłem na nią wiele czasu i nie wychodziłem wieczorkami z przyjaciółmi do baru, czy na fajka, więc teraz mam powody do zadowolenia... a że koleżanko wolałaś, mówić "Boże, ja nie zdam", ja wolałem sie pouczyć, to już nie moja sprawa
he he he A SKĄD TY MOZESZ WIEDZIEC CO JA MÓWILAM... ?? ZAWSZE WIERZE W SIEBIE I OCZYWISCIE ZE SIE UCZYLAM, TLYKO ZE TY DODATKOWOW INTERESUJESZ SIE TYM WIEC MASZ WIĘKSZY ZASÓB WIEDZY ALE TO CHYBA NIE JEST POWÓĐ BY DOGRYZAĆ SŁABSZYM ALBO NEI TYLE SŁABSZYM JAK TYM KTÓRYM POSZŁO GORZEJ. WIEC ZANIM COS NAPISZESZ TO POMYSL. PO DRUGIE W TWOIM ZDANIU JEST BŁAD :więc teraz mam powody do zadowolenia: CHYBA DO ZMARTWIENIA POMELILO CI SIE I TAK JAK TOBIE KAZDEMU ZDARZAJA SIE BLEDY WIEC NIE OKAZUJ TAK SWEJ WYŻSZOSCI POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie juz jakies odpowiedzi ? bo tamtej strony chyba nie wstawia szybko ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRISO napisał:
Maniek!!! Nie ściemniaj ;p ale ważne że przekreślone... ... ups przepraszam PODKREŚLONE ;p;p;p xD
Nie ściemniam Wczoraj rowerkiem jeździłem wieczorem, a prawka nie chce stracić za jedno głupie piwo Ty pewnie sie schlałeś, co? Czy wolałeś skromnie, kulturalnie(jak zawsze) 3 piwka i do domu ? Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki ale jakby ktos mial to by wystawil :| obiecuja po 13, a jest prawie 14 i dalej nie ma. wkur*iajace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,...dstawowego.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać kurka te odpowiedzi bo się niecierpliwie !! ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ######www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...IEDZI/476143970 " tu sa, ale tylko dwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Nie ściemniam Wczoraj rowerkiem jeździłem wieczorem, a prawka nie chce stracić za jedno głupie piwo Ty pewnie sie schlałeś, co? Czy wolałeś skromnie, kulturalnie(jak zawsze) 3 piwka i do domu ? Pozdro
Ja żartowałem ;p ja już od pół roku nie piłem ;p w Maju na pierwszego na imperzie walnołem 3 piwa i nie wiedziałem gdzie idę... i teraz znowy pół roku ja też raczej zdowy tryb życia roweryk bieganie siłownia... a jak siłownia to nie alkochol... ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a jaka tobie wyszła? mi chyba 20m
MI TEŻ 20 WYSZŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~LENKA~ napisał:
he he he A SKĄD TY MOZESZ WIEDZIEC CO JA MÓWILAM... ?? ZAWSZE WIERZE W SIEBIE I OCZYWISCIE ZE SIE UCZYLAM, TLYKO ZE TY DODATKOWOW INTERESUJESZ SIE TYM WIEC MASZ WIĘKSZY ZASÓB WIEDZY ALE TO CHYBA NIE JEST POWÓĐ BY DOGRYZAĆ SŁABSZYM ALBO NEI TYLE SŁABSZYM JAK TYM KTÓRYM POSZŁO GORZEJ. WIEC ZANIM COS NAPISZESZ TO POMYSL. PO DRUGIE W TWOIM ZDANIU JEST BŁAD :więc teraz mam powody do zadowolenia: CHYBA DO ZMARTWIENIA POMELILO CI SIE I TAK JAK TOBIE KAZDEMU ZDARZAJA SIE BLEDY WIEC NIE OKAZUJ TAK SWEJ WYŻSZOSCI POZDRAWIAM
Bo dziewczyny (zazwyczaj) tak właśnie robią, a że Ty czekasz na odpowiedzi, bo nie wiesz jak Ci poszło, to możesz czuć się niepewnie i w myślach te słowa sobie wypowiadać Mogę też się mylić za co z góry przepraszam. W moim zdaniu nie ma błędu, bo jestem bardzo zadowolony. Pocieszny owoc mojej pracy. Przeczytałem tylko Vademecum - 420 stron- razem z roszerzonym- to jednak nie tak dużo i każdy by to przeczytał w tydzień... Czy ja się geografią interesuje? Chcąc, nie chcąc, geografia otacza nas wszystkich, więc i ty się tym interesujesz... Nawet zbierając głupie kwiaty na łące... Jeżeli ty sie nią nie interesujesz, to w jakim Ty świecie żyjesz? 4 ściany? Buźka :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~LENKA~ napisał:
PODOBNO NIE UZNAJĄ. NASZA PANI BYŁA NA TO UCZULONA. TRZEBA PODKREŚLAC
JA TEŻ MAM W KÓŁKO WZIĘTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też chce wam sie pisać... ;p;p;p tyle o wszystkim i o nicczym.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Bo dziewczyny (zazwyczaj) tak właśnie robią, a że Ty czekasz na odpowiedzi, bo nie wiesz jak Ci poszło, to możesz czuć się niepewnie i w myślach te słowa sobie wypowiadać Mogę też się mylić za co z góry przepraszam. W moim zdaniu nie ma błędu, bo jestem bardzo zadowolony. Pocieszny owoc mojej pracy. Przeczytałem tylko Vademecum - 420 stron- razem z roszerzonym- to jednak nie tak dużo i każdy by to przeczytał w tydzień... Czy ja się geografią interesuje? Chcąc, nie chcąc, geografia otacza nas wszystkich, więc i ty się tym interesujesz... Nawet zbierając głupie kwiaty na łące... Jeżeli ty sie nią nie interesujesz, to w jakim Ty świecie żyjesz? 4 ściany? Buźka :*
z checia bym wyrwal ci ten pusty niekultralny leb !! co to jest "Buźka :*" szacunku troche, widac wywodzisz sie z plebsu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wyszedł Wam współczynnik feminizacji na rozszerzonej ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znalazł się jak zawsze jakiś cham króry z niczego pier... nie coś bez potrzeby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...